| anonim_4396 a întrebat:

Ce club de fotbal din timisaora imi recomandati? Multi au spus ca e pacat de talentul meu sa nu ma duc la un club de footbal! Nu ca vreau sa ma laud dar joc foarte, foarte bine footbal si as vrea sa stiuhappy

4 răspunsuri:
| LimonadaBaa a răspuns:

Tu daca esti din Timisoara ar trebui sa stii mai multe cluburi, noi, cei de pe TPU care nu suntem din aceeasi localitate cu tine stim doar cluburile cunoscute precum ACS Poli Timisoara in cazul tau.Intereseaza-te prin oras ce cluburi sunt, ce conditii, etc.

| anonim_4396 explică (pentru LimonadaBaa):

Nici eu nu sunt din Timisoara si m-am gandit ca este cineva acolo!

| ovimafiotul a răspuns:

Poli Timisoara

| anonim_4396 explică (pentru ovimafiotul):

Chiar m-am gandit la astahappy