| alexionut45 a întrebat:

ce premii castiga culturistii juniori?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca esti bun, du-te si concureaza in afara. In Romania nu o sa castigi cine stie ce.

P.S. : poti face bani daca devii antrenor personal si ai multi clienti happy

Răspuns utilizator avertizat
| y0nutz3ly a răspuns:

Daca te tii de culturis dupa ceva timp o sa te plateasca primarie pe fiecare luna cu vreo 300RON si ce mai iei tu din concursuri big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Diana769 a răspuns:

Bani de la competitii, si daca gasesti un sponsor bun, te sponsorizeaza el cu echipament si taxele de competitie. Mai castigi si titluri, medalii.

| VasileBogdan a răspuns:

Hai sa iti explic. In Romania culturistii "seniori" (Dopati, 100-110 kg fibra ) Castiga la concursuri cate 2 cutii de proteine si mai stiu eu ce batoane + o un trofei din tabla... Astea valoreaza cam 300 de lei. Mai ai varianta sa iti dea primaria 300 de lei dar prin antrenorul personal daca acesta te baga la concursuri... Deci in mare NU SE CASTIGA BANI IN ROMANIA DIN CULTURISM! Nu poti traii din asa ceva in aceasta tara.