| CrisanRazvan a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Premier League anul asta? Eu mizez pe Klopp ca va reusi sa aduca primul titlu pe Anfield. United e foarte slaba. City si Chelsea au antrenori noi iar Arsenal nu va lua titlul cat Wenger e acolo.

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Primul titlu pe Anfield? Au deja 18. United e slaba acum, de la anul cred ca va fi o adevarata forta. Desi mi-as dori din tot sufletul ca Arsenal sa castige (nu are nicio treaba faptul ca e Wenger sau nu cu asta), cred ca City isi va reveni. Iar legat de Liverpool, o echipa urata, sper sa isi revina si sa coboare dupa locurile 4-5, unde ii e locul.

| CrisanRazvan explică (pentru AFR81):

Primul titlu din era BPL. Iar daca Liverpool e echipa urata e clar ca esti mai nou in fenomen.

| AFR81 a răspuns (pentru CrisanRazvan):

Da, o jumatate de viata mi-am dedicat-o sportului, de un deceniu urmaresc fotbalul, adevarul e ca sunt nou. Subiectiv da, dar in acelasi timp, cunosc fenomenul destul de bine happy

| Drimmero a răspuns:

Cine alta decat Arsenal?

| CrisanRazvan explică (pentru Drimmero):

E gata de Arsenal fara Bellerin si Cazorla

| Drimmero a răspuns (pentru CrisanRazvan):

Arsenal e gata daca Sanchez se accidenteaza!

| CrisanRazvan explică (pentru Drimmero):

Nici așa nu aveți șanse la titlu.

| deeeaqq a răspuns:

Chelsea, bby.

| Alexuţ02 a răspuns:

In Anglia mereu sunt surprize..totusi, nu stiu de ce cred ca Chelsea va reusi sa ia din nou titlul, Antonio Connte si-a adus jucatori buni gen Kante, Batshuay, daca o tine tot asa..nu o sa aiba adversar.e o echipa care fructifica bine fiecare ocazie.