| SirBenDover a întrebat:

Cine imi poate spune exact ce campionate transmit cei de la Digi si Dolce si cate meciuri din fiecare etapa transmit fiecare. Din cate stiu Uefa Champions League este transmisa de amandoua, cate meciuri transmite fiecare?

Răspuns Câştigător
| SwechTyop a răspuns:

Digi Sport transmite campionatul Spaniei, Italiei, Frantei, Germaniei, Angliei.Dolce transmite campionatul Germaniei si Spaniei (din cate stiu,nu sunt abonat dolce). Digi transmite doar meciurile echipelor importante din fiecare campionat(Barcelona,Real,Atletico Madrid, Bayern, BVB, Fiorentina, Juventus).In general atat Digi cat si Dolce transmit meciurile echipelor la care sunt romani. Funda?