| Baa_Cristi_1993 a întrebat:

daca fac flotari cate 60 in 3 serii abdomene la fel dar la abdomene tin sticle cu cate2 kg de apa in cat timp fc patratele si piept

Răspuns Câştigător
| Cronic a răspuns:

Salut! Pai depinde acum si de cat de corecte le bagi decat sa bagi multe si aiurea bagi putine si corecte. Si abdomene daca bagi normale incearca cate 100-200 pe zi 100 dimineata 100 seara dar pe seri daca stii ca nu poti din prima ca a doua zi nu te mai ridici din patlaughing si cam in o luna jumate sa o vezi diferenta chiar o luna daca te ti de ele Baftahappy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cronic):

Serios? face piept si abdomen cu prostia aia de antrenametne?

abdomene dimineata = antrenament de COPIL PAMPALAU

Mai documenteaza-te copil mic despre sportul asta

| PrunaPătrată a răspuns (pentru Cosmin86):

Ai perfecta dreptate. Daca omul vrea patratele mai intai trebuie sa scape de stratul adipos calculandu-si cate calorii trebuie sa consume pe zi ca sa intre in deficit caloric si sa slabeasca.Adica pe scurt sa manance mai putin decat arde si cand va ajunge la bodyfat ( grasime corporala ) de aproximativ 5% as zice eu, se vor vedea patratelele, iar abia atunci o sa poata face abdomene de pe internet.Pana atunci ramane cu burta.(Ce am zis e valabil daca nu vre i sa ramai si cu masa musculara, pentru ca acest deficit caloric va atrofia si musculatura ).

| Cronic a răspuns (pentru Cosmin86):

Dupa raspunsul tau imi dau seama ca esti un grasan care nu se poate lega la sireturilaughing asa ca nu mai comenta aiurea daca habar nu ai de sport. Eu m-am referit doar la abdomen nu am pomenit de piept asa ca gandeste de 2 ori inainte sa comenteziwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cronic):

Serios? Ia vezi profilul meu, cu peste 18.000 de raspunsuri TOATE la nutritie si sport.

Daca sunt un "grasan", de ce leg 35 kg de mine cand fac tractiuni? ( si le fac pana jos )?

Copil mic si firav, ma comenteaza el pe mine!

p.s. : abdomenele dimineata iti afecteaza COLOANA.

Citeste asta :
http://www.culturism.ro/......neata.html

Stiu ca tu NU CITESTI de obicei, dar ai putea schimba obiceiul asta;)

5 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

In 3 luni apar rezultate vizibile, dar oricum nu o sa fie cine stie ce tinand cont ca faci doar flotari si abdomene