| alexionut45 a întrebat:

daca mananc legume,fructe si din cand in cand branzeturi si carne si fac in fiecare seara cardio adica o data alerg asa in aer liber ori fotbal am sanse sa pierd masa musculara, tin sa spun ca mananc de 3 ori pe zi si ma antrenez pentru masa musculara de 3 ori pe saptamana...eu am ca scop sa sculptez abdomenul dar sa mentin si masa musculara.Astept sfaturi.

2 răspunsuri:
| catalin2098 a răspuns:

Daca faci cardio vei creste mai greu, dar vei creste calitativ.totodata vei avea definire, nu ai sa pierzi din masa doar ca o sa cresti putin mai greu.

| alexandra21maria00preda a răspuns:

Fa-i cum vrei