| VanzatorDeVise a întrebat:

Dati-mi si mie niste sfaturi cum as putea pierde in greutate, niste exercitii si niste exercitii pentru intarirea musculaturii.Multumesc Anticipat.

4 răspunsuri:
| victor333 a răspuns:

NU mai visa si misca ti curu!

| MadaMadalici a răspuns:

Cel mai repede cred ca ai slabi daca ti-ai face un abonament la sala (antrenor personal prima luna )ajuta si la slabit si la tonifiere...iar dupa trebuie sa mergi regulat pentru a te mentine + ai nevoie de o alimentatie sanatoasa

| Matei_Rodica_1997 a răspuns:

Cred ca asta iti fa fi de ajutor.(eu am slabit 2 kg in 2 saptamani)

http://www.ntvonline.ro/emisiuni/arde-caloria/

| Sandrix a răspuns:

Ai putea sa incerci cu cateva serii de genoflexiuni, abdomene, etc. Totodata, daca vrei sa-ti intaresti musculatura ai putea sa-ti cumperi de la magazine gen Hervis sau Intersport niste gantere de 5-10 kg si poti lucra cu ele. Nu sunt deloc scumpe!