| mihai4000 a întrebat:

dati-mi si mie un link sau un ziceti-mi un film de unde o sa invat sa ma bat

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cati anisori ai, copilas? Ori ai 7-8 ani si habar n-ai pe ce lume esti, ori ai mai mult si, in cazul asta, ai o mare problema. Medicala, as zice.
Daca vrei sa vezi batai ca lumea, uita-te la Vikingii. Nu de alta dar, in afara de bataie, mai inveti si tu cate ceva util in viata.

| persseuss a răspuns:

Karate kid 4

| Pricked a răspuns:

Vrei să înveţi să te baţi prin intermediul unui film? laughing Te-aş întreba câţi ani ai, dar mai bine renunţ.
Ca să-ţi răspund şi la întrebare, încearcă să vizionezi Fight Club; vei vedea că oricine are instinctul ăsta, de "a lupta".

| Fantastic7 a răspuns:

îmi pare rău să-ţi spulber speranţele, dar nu ai cum să înveţi să te baţi uitându-te la filme

| mihai4000 explică (pentru Fantastic7):

Ai putea sa-mi dai o locatie sau un link unde as putea face un sport de lupte? sunt din Galati