| Eduard_Arghir_1997 a întrebat:

de ceva timp am o problema la umeri. Ma dor umerii foarte rau in partea din fata cand ridic bara la piept. Fac sala de 5 luni dar a inceput de putin timp sa ma doara si nu stiu de ce. Nu vreau sa fie ceva mai grav sa am probleme cu umerii.

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Pentru ca te-ai luat dupa culturistii din sala si ai facut exercitiile prost, na intra aici si vezi cum se fac de fapt exercitiile : http://scoobysworkshop.com/

| Goete a răspuns:

Durerea umerilor vine de la o povara pe care o si... Ti-e greu sa iti intretii sora sau simti o povara sa locuiesti cu parintii sau sa faci anumit lucru pe care tu de fapt nu il vrei. Sriu ca ti se pare o prostie, dar gandeste-te ce te apasa. In afara de sala.

| MedionTcO a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un doctor.Si opreste-te putin din sala. Poate ca fortezi prea mult muschii.