| Florinakeflorin123456789 a întrebat:

De curand m-am apucat de sala de forta. Pot face ceava fara proteine ......recomandati-mi si mie un program de antrenament va rog!

6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Proteine = carne, lactate, legume, fructe, nucifere, etc.

stii ceva fara proteina? APA. ATAT.
ce intrebi tu se numesc S U P L I M E N T E. si da, poti face si fara. alea doar ajuta. ATAT. nu fac magii, nu te umfla, nu te prostesc, nu iti pica pielea/*** sau orice altceva. e doar mancare deshidratata cu gust bun, in principiu.

| Cosmin86 a răspuns:

Nu ai cum fara proteine...

proteine = mancare

Fara proteine inseamna sa stai nemancat.

Stai NEMANCAT => MORI. Simplu!

| FitnessTrainer a răspuns:

Http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html sau
Luni-Piept, abdomen
Marti- Spate, trapez
Miercuri-Pauza
Joi-Picioare
Vineri-Biceps, triceps, umeri

Mai ai si aici: http://www.culturism.ro/......tenta.html

| Florinakeflorin123456789 explică:

Fara proteine adica fara suplimente nutrituve ( proteine creatina steroizii etc )

| Cosmin86 a răspuns (pentru Florinakeflorin123456789):

Serios? DE CAND steroizii sunt suplimente nutritive?

Vai de capul meu, ce VARZA MARE e in capul tau, nu stii NIMIC.