| Georgestaff08 a întrebat:

e bun programul luni si joi flotari marti si vineri tractiuni iar miercuri ai sambata abdomene ai genoflexiuni? Eu vreau doar sa mai cresc putin in masa musculara

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uite eu asa fac doar sa ma inclazesc
20, 40,60 de ridicari la piept
6, 8,10 kg
flotari
genoflectiuni
6, 8,10 kg
tractiuni
2, 4,6
zilnic ca am observat ca nu dau randament fara sa ma inclazesc
dupa cum poti observa fac in serii, asta se numeste max interval traning e o solutie stiintifica care da rezultate in toate, dupa ce ma incalsesc bag bodybeast care ma termina de tot,eu fac pentru slabire si sa nu pierd muschi,apoi bag karate sa ma incalsesc pentru insanity apoi ma culc ca sunt mort de sport, apropo multe proteine din carne, renuna la zahar, paine, fast food si alte otravuri
abdomenele strica coloana, vrei excertiti pentru abdomene uite
http://adio-grasime.ucoz.ro/......_count_abs

multa bafta, ganterele sunt foarte bune sa stii, simt ca miau crescut muschi, fac de 6 zile bodybeast, totul sta in dynamic interval traning
toate programele le am pe site, nu ca sar apuca cineva de ele, toti spera a slabi in fata pc ului minunat in fine multa bafta, 2 gantere de 10 kg nu costa o avere doar 160 de ron, fa zilnic nu pe zile, mareste seriile in fiecare saptamana

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, programul tau e destul de ok. Totusi ai putea sa incerci sa-ti faci abonament la sala e mult mai eficient, te poti duce cu un prieten ai sa vezi ce distractiv va fi.

| Resurrection a răspuns:

Nu e de ajuns doar astfel de exercitii. vei avea nevoie si de o dieta adecvata si iti recomand si o gantera sau 2, ajuta mult la cresterea bicepsului, cat despre piept, abdomenele sunt cam tot ce poti sa faci, mai sunt si alte exercitii dar necesita gantere.