| iLukas03 a întrebat:

Eu acum ma apuc de longboarding si as vrea sa stiu care dintre urmatoarele doua longboarduri e mai bun, desi stiu ca nu sunt stralucite niciunul : Longboard, Spartan Urban Surfer 38 inch Ax Aluminiu, 95. 5x23 cm, Negru... sau... Longboard Powerslide PlayLife Vinyl Cruiser

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Dintre astea două, primul e mai bun dar totuși. De ce nu încerci skateboardul? Este mai frumos din punctul meu de vedere. Cu skateboardul poți face diferite trickuri și după ceva timp de practică poți să-ți „impresionezi" prietenii.laughing

| iLukas03 explică (pentru NAT0):

Multumesc,asa credeam si eu ...si totusi ai sa imi recomanzi si altul pana in 300 lei

3 răspunsuri:
| brioșicaviolet23 a răspuns:

Primul este mai bun

| iLukas03 explică (pentru brioșicaviolet23):

Multumesc....asa credeam si eu ...si totusi ai sa imi recomanzi si altul pana in 300 lei