| Infoxpert a întrebat:

https://www.youtube.com/watch?v=cfY_4m3RVRc
Incercati workout-ul acesta!
Eu l-am incercat si simt foarte tare ca imi constuiesc muschii la abdomen (dupa a 2 runda simt)
Dar intrebarea mea e si bun pentru ars calorii (grasime)?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Eu simt foarte tare ca ma plictisesc. Abdomenele nu ard calorii, abdomenele lucreaza muschii de sub grasimea subcutanta, schimba-ti alimentatia daca vrei six pack

| Infoxpert explică (pentru SiLaS):

Alimentatia mi-am schimbat-o
da-mi te rog un workout pentru casa, si sa imi spui daca sa il fac dimineata sau mai pe la amiaza.
"Abdomenele nu ard calorii, abdomenele lucreaza muschii de sub grasimea subcutanta"
Nu am zis nimic ca abdomenul arde calorii, poate ai inteles gresit.

| Infoxpert explică (pentru Infoxpert):

A casa*

| SiLaS a răspuns (pentru Infoxpert):

"Dar intrebarea mea e si bun pentru ars calorii(grasime)?" Nu am inteles eu sau nu stii tu sa te exprimi? Antrenamentul normal se face seara, dupa ce ai mancat mai multe mese cu proteine si carbs, dimineata nu ai nimic, trebuie sa mananci cel putin o masa consistenta inainte de antrenament. Daca vrei sa slabesti fa cardio, cu abdomenele nu rezovli nimic.