| alexandru122142341 a întrebat:

Iau si eu o creatina de la platinum muscle tech 5 grame si mai iau serous mass de doua ori care mai are si el 1 gr creatina in el. E ok sa cresc asa? Dau funda

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Dai o groaza de bani pe suplimentele alea. Nu merita. Mai bine mananci alimente.
Ia 3 g de creatina din platinum mascle tech pentru ca restul de 2g le iei din serious mass. Desi, probabil iei si 1-2g din mancare, dar faci cum crezi. Daca bei suficienta apa nu vei avea probleme.