| adrianfloroiu a întrebat:

Ieri mi-am achizitionat un skateboard si am 2 probleme: 1.Skateboard-ul nu ia curbe! Oricat as incerca sa iau o curba nu o ia. 2.De fiecare data cand pornesc o ia inspre dreapta. Ce as putea face ca sa scap de aceste probleme. Promit funda!

Răspuns Câştigător
| kitykity a răspuns:

Du-l la un specialist sa-l regleze pentru ca rotile sunt poate prea stranse sau roata din dreapta este mai mica decat celelalte. Sper ca te-am ajutat si multa bafta la skateboarding.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Rolele sunt prea stranse.Incearca sa le reglezi.

| KobraXS a răspuns:

Pai se poate ca roata din dreapta sa fie mai mica decat cea din stanga.Solutie:cauta 4 roti care sa fie de acelasi dimensiuni si pune-le la skateboard

| UltraLex a răspuns:

Poate nu este bine calibrat aratail cuiva care cunoaste