| ioneldan a întrebat:

implinesc 17 si am 1.75, 5 -1.76 m ( seara tarziu ). ce sanse mai sunt sa mai cresc pana la 1.77-1.78? tata are 1.83 si mama are in jur de 1.60. apropo, sunt baiat.

2 răspunsuri:
| GlossyBabe a răspuns:

Cu siguranta vei mai creste, dar daca vrei sa te inalti mai mult, apuca-te de baschet sau ceva ce te solicita, si mananca sanatos! Pe langa ca vei fi inalt si frumos vei arata si bine! tongue Fundita? big grin

| alexmihay92 a răspuns:

Sunt sanse foarte mai daca mai faci si putin sport poti depasi inaltimea respectiva.