| anonim_4396 a întrebat:

intrebare pentru culturisti
I e bine sa lucrez cate o grupa musculara pe zi timp de 5 zile pe sapt.(cam asta ar fi programul meu)
II Ce pareri aveti despre Acetyl L Carnitina de la Pro Nutrition, este efiecienta? Ati slabit mult? Are ceva daca am luat-o de pe siteul pro Nutrition?

3 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

De 7 ori pe zi dar iti urmaresti macro-nutrientii? Muschii sunt degeaba daca sunt acoperiti cu grasime... un corp frumos, este cel de fitness model. Trebuie sa te bazezi pe estetica nu pe volum... cate o grupa de muschi este perfect.

Luni: Piept
Marti: Spate
Miercuritongueicioare
Joi: Brate
Vineri:Umeri
Sambata: Gambe si Abdomen

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Uite..eu fac sala de mult timp si am un urmatorul program: luni: piept, abdomen; marti: triceps, umar; miercuri: biceps, antebrat, abdomen; joi: spate, trapez; vineri: picioare, piept; eu iti recomand programu' asta..ma dezvolt destul de rapid natural.aa da am uitat sa precizez ca mananc de 7 ori pe zi deci ar trebui sa te interesezi si tu si sa iti faci un program de mese minim 6..Bafta!

| redwood a răspuns:

Fa bratele in aceleasi zi. Recomand Burn FX sau Arginina FX.