| craiovaoltenia1234 a întrebat:

SALUT TPU! Merge asa?
-Apoel-Barcelona- 2 pauza 2 final
Man.city-bayern munchen-2
Basel-Real Madrid-2
arsenal-dortmund intre 2 si 4 goluri
Aalborg-Steaua-pauza sau final 2
Tottenham-Partizan-intre 2 si 4 goluri
Liverpool-Ludogorets-intre 2 si 4 goluri.
Merge de pariuri? Sunt incepator, joc la pariuri de 2 saptamani, daca e ceva gresit dupa parerea voastra schimbati voi! Dauf funda!

2 răspunsuri:
| firelord66 a răspuns:

Cel mai bine dupa pararea mea e sa pui maxim 5 meciuri.depinde si de cote. Eu de exemplu pun intre 3-5 meciuri pe 10 lei si de cele mai multe ori imi iese

| Lionelll a răspuns:

Schima la Bayern(pune psf 2) si la Steaua(GG adica ambele marcheaza), iar la Dortmund(doar daca vrei, dar e foarte sigur) ia ca da gol Dortmund, cu toate ca are o cota mai mica decat la 2-4, dar e mai safe.