| tommyatomic a întrebat:

o intrebare:Stiti intre pectorali se formeaza un triunghi sub triunghi incep sixpack problema e ca eu cate abdomene as face se incordeaza decat ultimele 4pack primele doua de sub triunghi nu se incordeaza si nici nu cresc imi puteti da niste exerciti care sa stimuleze primele 2pack de sub triunghi? P.S DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Vladut650 a răspuns:

Abdomenele sunt cele mai proaste exercitii pentru dezvoltarea abdomenului. Abdomenul se face in bucatarie. Incearca sa faci crunch corecte.

| tommyatomic explică (pentru Vladut650):

Vreau si alte raspunsuri...

| Vladut650 a răspuns (pentru tommyatomic):

Pai daca asta e adevarul, ce alte raspunsuri vrei? Daca vrei eu iti spun sa faci abdomene multe ca vei face patratele. Dar daca nu e asa vrei sa te mint? Abdomenul se face in baucatarie, fa exercitii pentru abdomen: crunch

| tommyatomic explică (pentru Vladut650):

OK