| zma98 a întrebat:

Primul raspuns bun primeste funda si vot!
Deci, de vreo 4-5 luni, m-am inscris la o echipa de fotbal, si cu aceea echipa am castigat campionatul pe judet! Si am facut o poza cu toata echipa. Si vreau sa o postez pe facebook. Si sa pun un status despre echipa sau ceva. Imi puteti da cateva statusuri?

Răspuns Câştigător
| OdetteSs0000 a răspuns:

Echipa te ajuta echipa iti este alaturi mereu cand ai nevoi fi pe faza si nu-i lasa sa scape

3 răspunsuri:
| Darkguy a răspuns:

Fraierilor v-am spart la fotbal!

| Svartedauden a răspuns:

Poti scrie ceva gen: "Having a nice day" sau "O noua zi, o noua reusita" sau."Pe drumul succesului" (meh. sper sa-ti placa laughing )

| EKARASONY a răspuns:

Cea mai buna echipa(numele echipei)___dar si cei mai buni prieteni___sper sa ramanem mereu asa___laughing)(acolo unde am folosit ___ pune tu puncte puncte adica...)