| Alex1Neymar a întrebat:

Scuzatimi categoria. Am nevoie de ajutorul vostru. Am o echipa de fotbal si vreau sa inchei un parteneriat cu o firma. ce poate include acest parteneriat si cam ce mi se va cere. !

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

E vorba de un barter, sau mai pe romaneste, serviciu contra serviciu. tu trebuie sa prezinti un proiect benefic pentru ambele parti. Concret, tu doresti o anumita suma de bani sau produse in valoare de o anumita suma iar in schimb trebuie sa oferi ceva de asa natura incat sa fie profitabil pentru sponsor. Vorbim de promovare, de anumite prestari servicii.