| JockerStoica a întrebat:

Se merită să îmi cumpăr un bmx?
Mie îmi place foarte mult cum arată și nu vreau să îl iau ca să fac scheme cu el, îl iau doar să mă plimb, să mă duc prin parc prin centru etc. să merg mult cu el.
Acum întrebarea mea este:
Bmx-ul prinde destulă viteză?
Se merită să îl cumpăr pentru a-l folosi în scopurile de mai sus?

2 răspunsuri:
| Karabatic a răspuns:

Nu merita daca nu il cumperi pentru scheme deoarece BMX-ul este creat special pentru asta

| 5uMMeR a răspuns:

BMX-ul este facut special pentru,, scheme''! Daca vrei doar sa mergi cu el, nu prea merita sa dai banii pe el! Nu prinde o viteza asa mare incat sa te poti,, satisface''. Sper ca ti-am fost de ajutor!