| navzaR98 a întrebat:

sunt baiat, am 16 ani (pe 21 oct ii fac) si am 1.61 inaltime. As vrea sa stiu daca mai pot creste, deoarece maicamea are 1.49 i-ar tata-l meu are 1.79. Vreau sa imi spune-ti un regim alimentar daca s-ar putea sa il mentin zi de zi, ca sa isi faca efectul.Din vara vreau sa ma bag la inot, sa merg de cel putin 4-5 ori pe saptamana la bazin si sa inot cam o ora sau 2 daca se poate. M-am saturat ca amici mei sa imi zica "piticule" si sa se tot rada de mine, as vrea sa mai precizez ca sport fac, mai exact football, imi place sa alerg mult, sa fac multe flotari/abdomene, multe exerciti care se pot face acasa.

Astept raspunsurile voastre, si alte sugestii daca se poate, o zi frumoasa in continuare sa aveti!

3 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Da, incearca sa dormi mai mult, sa iei vitamina C, sa bei apa cat trebuie si sa faci sport, intinderi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Prezidentul):

Vitamina C? laughing

| navzaR98 explică (pentru Prezidentul):

Pot sa zic ca nu pot sa dorm de amiaza, in rest pot spune ca de luni pana vineri dorm de la 23:30 seara pana dimineata la 7:25, iar in vineri si sambata seara dorm de la ora 00-01 pana pe la 09-10...Apa beau zi de zi si cat trebuie.