| Kavi a întrebat:

Sunt din constanta si am 16 ani.As vrea sa imi iau o bicicleta.Sunt cam nou in asa ceva si nu prea le am cu astea dar din cate am vazut eu mi-as dori una de tip MTB de DIRT/Street/Jump sau cum ii zice.Problema e ca eu am gasit pe niste siteuri niste modele scumpe.Adica nu cred ca is asa scumpe dar pentru bugetul meu care nu depaseste 7 mil cam este big grin.Deci va rog sa imi spuneti deunde as putea face rost de o asemenea bicicleta si ieftina.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Du-te prin carrefour si acolo gasesti o bicicleta care vine cu un arc in mijloc maxim 100€ costa si aia niciodata nu da probleme, mie mi-a durat mai mult de 6 luni si acum e in stare buna.

2 răspunsuri:
| Kavi explică:

Dar este de scheme sau doar de plimbat?

| Kiss_Ionut_1996 a răspuns:

Ia-ti un umf hardy 4...