| vasiliustefan98 a întrebat:

sunt din judetul Bacau,si as vrea sa ma inscriu la un club de juniori sau ceva de genu, am 12 ani,astept raspunsuri tot de la cei din judetul Bacau daca se poate, dau funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cauta un club de tenis.Sunt multi copii/juniori, in special tineri care evolueaza incet participand la concursuri tot mai importante unde castiga tot mai multe medalii.

Pe langa asta e un sport elegant, de strategie (nu doar prostie ca si in fotbal), frumos si placut.
Daca o sa cauti pe net o sa vezi o gramada de fete de la cel mai mic nivel (si de 12-14 ani) pana la varsta si nivelul lui Simona Halep concurand si castigand diverse locuri si mandrie pentru ele si tarawinking

| vasiliustefan98 explică:

P.S Club de juniori de fotbal laughing

| vasiliustefan98 explică:

De fotbal, scuzati nu am mentionat mai sus