| eXecutor a întrebat:

sunt incantat de doua sporturi, favoritele mele.
KickBox si MMA si ma tenteaza foarte mult sa incerc, stiu riscurile stiu tot despre ele si nu renunt.
dar exista o mica problema sunt din Focsani, as vrea sa stiu cam pe unde sunt situate aceste sali
as vrea si una de MMA si una de kickbox
Cine stie vreo sala. dau funda!
doar Focsani!

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu cred ca sunt sali de Kick-Boxing sau MMA in Focsani!

| BassHunter13 a răspuns:

Se face la noi in Romania MMA? Pentru mine este cel mai tare sport de contact!
http://club.csnidan.ro/
MMA nu stiu nimic!

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

La sala Ju-San! Si eu sunt din Focsani!

Acolo faci MMA, BJJ si Judo..altele nu, doar daca te intereseaza fitness-ul sau aerobicul... unii fac si culturism si sala, la Ju-San!

De Kick-Box, nu stiu nimic...stiu ca sunt cateva sali, pe cand la MMA, e doar una, la Ju-San.

Recomand sa te bagi la MMA, inveti multe, la MMA, nu e neaparat sa te bagi la un sport de contact din componenta sa!

La MMA inveti toate stilurile la un loc...cand vei ajunge luptator de MMA, iti vei da seama care e stilul tau si, asta e tot

Acolo serviciile de calitate, cu rezultate si cu bani putini.

Pana acum faceau antrenamente doar vara...acum, de cand s-au mutat in alta sala, fac MMA mereu, nu doar vara.....vara nici nu ma puteam duce...ma bucur ca s-a bagat MMA-ul mereu.

Multa bafta

| eXecutor explică:

Stiu sigur ca se face si MMA dar nu stiu unde este sala aia.
este si in Focsani sala. dar nu stiu unde este.
si da se face si in Romania MMA si stiu ca este cel mai tare sport.
si in Romania sunt sali performante in anumite parti ale tarii, dar eu vreau din Focsani.