| anonim_4396 a întrebat:

sunt la o scoala de fotbal din busteni, parintii mei m.au dat aici ca in ultimul semestru nu m.am descurcat bine cu scoala... Sincer pe mine nu ma pasioneaza si nu sunt priceput la fotbal, si acum imi pare rau ca nu am invatat, dar parintii mei mi.au zis ca pot invata si aici, eu cand vad un meci la televizor nici nu ma intereseaza, doar cand mai joaca nationala sau echipa mea preferata, credeti ca daca incep si eu sa invat fotbalul o sa inceapa sa imi placa?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu inaibte invatqm de zece acum invat de sase, voiam sa stiu doar daca poate poate ma va pasiona pana la urma

| angelcore a răspuns:

Depinde ai putea pur si simplu sa le spui alor tai sa te transere la o scoala obisnuita si acolo sa inveti de 5. Cred ca poti, acum depinde de ce te pasioneaza.

| evo22 a răspuns:

Numai timpul poate spune! happy