| JaguarSType a întrebat:

Unde as putea gasi sa cumpar stimulator muscular electric? pentru patratele etc... in orasul
Bacau daca se poate! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Ba, tu nu vezi ca esti singurul care are probleme cu capu' aici?
Poate n-ai inteles prea bine cuvantul "prietene". Iti garantez eu ca nu este vorba de prietenie.
Fa ceva bun in viata ta, sterge contul de pe TPU, si fa-ti o consultatie. Spre binele tau.

| Răzvan022014 a răspuns (pentru Goldenboy97):

Golden-tinichea-boy97, noi doi nu suntem prieteni! Nu-mi doresc prieteni ca tine! Beahh! Deci singurul care trebuie să-și inchidă contul de TPU ești tu, și mai ușor cu băgarea in seamă!

21 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Nu faci patratele de la acel stimulator niciodata. Patratele se fac prin alimentatie.
Atunci cand o sa ai un strat foarte subtire de grasime, o sa-ti vezi patratelele.
Deci ca sa ai abdomenul vizibil, trebuie sa ai un procent mic de grasime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa faci abdomene, pentru "patratele", ceea ce cauti: stimulator muscular electric, se numeste teapa pe banii tai.

| Răzvan022014 a răspuns:

Suntem in 2014 prietene! Toată lumea știe că ălea sunt practic niște țepe! Singurul mod prin care poți face pătrățele este să te scoli dimineață și să faci sport, flotări, genoflexiuni si abdomene!

| Goldenboy97 a răspuns (pentru Răzvan022014):

Gresit, prietene.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Răzvan022014):

De fapt singurul mod prin care faci patratele este alimentatia, NU sportul.

| Răzvan022014 a răspuns (pentru Cosmin86):

Te-a întrebat cineva ceva?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Răzvan022014):

Pai cand vad copii mici si pampalai ca abereaza, e cazul sa intervin.

Daca nu stii NIMIC, nu mai comenta, copil mic ce esti.

| Răzvan022014 a răspuns (pentru Goldenboy97):

Te-a întrebat cineva ceva? Și nu suntem prieteni!winking În viață mea nu am să fiu prieten cu specimene ca tine!winking Beahhh laughing

| Răzvan022014 a răspuns (pentru Cosmin86):

Tu așa facei de obicei? Stai și te bagi in seamă și pe urmă incepi și jignești lumea aiurea de pe acest site? Cred că singurul copil de aici ești tu! Dar stai liniștit că a trecut mult timp de cănd nu mă mai afectează orice nimicuri! Dacă pe tine așa te-a educat mama ta, să te bagi în seamă cu lumea apoi tot tu să incepi să jignești, atunci este problema ta și a mamei tale! Așa să stai să jignești oamenii aiurea din spatele unui monitor, cred că mi se pare că ești și puțin cam laș, și măcar de aveai și dreptatewinking Pătrățele se pot face doar prin sport! Este imposibil să-ți crească pătrățele doar după o dietă! Dar dacă asta e părerea ta, atunci spor la treabă! Nu înțeleg de ce te bagi cu mine în seamă? laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Răzvan022014):

"Pătrățele se pot face doar prin sport", ok, mai documenteaza-te :
http://www.culturism.ro/......domen.html

Vezi si tu profilul meu, cu peste 17.000 de raspunsuri la sport si nutritie.

| iulia90daniela a răspuns (pentru Cosmin86):

Am ras cu lacrimi dupa ce am citit tampeniile scrise de tine, nu am mai ras de mult tare de tot cu o asa pofta! de ce comentezi aiurea cand stii ca nu ai dreptate?

| Cosmin86 a răspuns (pentru iulia90daniela):

Pentru ca de 10 ani studiez domeniul asta si stiu ce vorbesc.

Ti-am dat articol scris de SPECIALISTI, dar cum tu esti o PITIPOANCA PROASTA care isi face selfie cu duck-face, ce sa intelegi tu.

O pitipoanca proasta cu ZERO experienta rade cu lacrimi... sunt devastat laughing)))))))

| TMNT2013 a răspuns (pentru Cosmin86):

Cum pot sa te gasesc si eu pe culturism.ro adica profilul tau... poti sa-mi dai un link?

| Cosmin86 a răspuns (pentru TMNT2013):

Da, ti-l zic pe privat

| TMNT2013 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ok,mersi!

| Cosmin86 a răspuns (pentru TMNT2013):

" Nu poti trimite mesaj acestui utilizator "

Nu-ti pot trimite mesaj privat. Vezi la setari, daca ai blocat cumva mesajele private.

| TMNT2013 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu,nu te-am blocat...nu poti sa mi-l spui aici sau pe alte retele de socializare (daca ai cont pe altele)?

| Cosmin86 a răspuns (pentru TMNT2013):

Ai messenger? Zi ID

| TMNT2013 a răspuns (pentru Cosmin86):

Andrei_tiberiu8...dar fara litera mare la inceput

| Cosmin86 a răspuns (pentru TMNT2013):

Gata