| LolaLOL98 a întrebat:

Vreau sa imi iau motivare la sport dar nu stiu sigur daca se poate lua de la doctorul de familie si nici nu am motive rezonabile. Help! Funda! happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine fi corect si fa sport pentru ca mai tarziu o sa lenevesti dupa servici acasa si nu mai ai ocazia sa iti intinzi articulatiile.

| neutrino a răspuns:

Daca medicul de familie doreste sa te rezolve, atunci se poate! Personal te sfatuiesc sa nu abuzezi de asa ceva, va veni vremea sa-ti doresti sa faci sport si nu vei avea unde si cum.

| Holiday a răspuns:

Da, medicul de familie iti da adeverinta "inapt pentru sport", dar daca nu ai probleme medicale reale este o prostie sa nu faci educatia fizica, dupa ce ca multi dintre voi stati toata ziua in fata PC-ului macar alea doua ore de sport la scoala ar trebui sa le faceti.

| rapp2020 a răspuns:

Ai putea sa te răcești in sa faci asm))

| GeorgyGirl a răspuns:

Nu se poate, medicul de familie iti da adeverinta cum ca esti apt pentru sport, si nu iti va da daca stie ca esti sanatos si apt pentru a face sport si in plus macar o ora de sport pe saptamana chiar asa de rau e? mai bine fa si tu pentru ca e foarte sanatos si gandeste-te ca altii saracii si-ar dori sa faca si nu au voie iar tu poti profita de faptul ca esti apt.