| Adr135 a întrebat:

Salut TPU, vreau sa știu dacă exista vreo problemă dacă numele cardului de pe contul de Superbet este diferit față de cel de pe buletin cu care m-am înregistrat. Și dacă pot folosi card de minor. Există riscul sa-mi fie închis contul? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este, putand fii considerat credit card furat si intri la investigatii cu Politia.
Din pacate nu poti juca la superbit ca minor si nici folosii un card de minor, fiindca este ILEGAL sa joci la jocuri de noroc sub 18 ani.