| JoJoJiTu a întrebat:

vreau sa stiu daca pot combina GFX 8 cu creatina monohidrata, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. Replay112 e COMPLET PE LANGA

2. normal ca poti combina. Doar sa ai grija, ca GFX are deja creatina, sa nu depasesti 5-10 grame pe zi ( in functie de greutatea ta )

7 răspunsuri:
| Dayiii96 a răspuns:

Nu prea merge

| ImAnonymous a răspuns:

Nu iti recomand, asta este un amestec ce iti va atrofia muschii.

| JoJoJiTu explică (pentru ImAnonymous):

Imi poti spune cu ce as putea combina GFX 8?

| Cosmin86 a răspuns (pentru ImAnonymous):

Hai ma COPIL MIC, explica-ne cum atrofiaza muschii!

| JoJoJiTu explică (pentru Cosmin86):

Vad ca tu te pricepi, steroizi mai exact danabol se poate combina cu creatina?

| Cosmin86 a răspuns (pentru JoJoJiTu):

1. danabol = cel mai ieftin si cel mai prost steroid, folosit doar de sarantoci

2. daca iei steroizi esti un RATAT INCAPABIL, punct.

| JoJoJiTu explică (pentru Cosmin86):

Ok, mersi pentru sfat, sarbatori fericite.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ImAnonymous):

1. Replay112 e COMPLET PE LANGA

2. normal ca poti combina. Doar sa ai grija, ca GFX are deja creatina, sa nu depasesti 5-10 grame pe zi ( in functie de greutatea ta )