| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa va intreb daca folosesc timp de o luna Acetyl L Carnitina de la Pro Nutrition voi slabi considerabil? Tin sa mentionez ca merg de 5 ori pe zi la sala, si daca cineva a mai folosit carnitina, a functionat?

Răspuns Câştigător
| rocket1204 a răspuns:

Buna! O buna prietena foloseste de mai mult timp carnitina, tot acetyl l carnitina de la pro nutrition. A reusit sa slabeasca cu numai vreo 15 minute de miscare pe zi si se mentine acum la aceeasi greutate. Nu a slabit mult pentru ca spune ea ca serviciul o obliga sa fie sedentara, dar nici nu este prea atrasa de miscare. Cred ca daca combini si tu o alimentatie mai putina si sanatoasa vei reusi sa slabesti mult mai mult decat prietena mea pentru ca sportul te va ajuta. Mult succes!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat