| raresfcsb123 a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o intrebare! Daca fac in fiecare zi 200 de abdomene (100 dimineata si 100) seara in 2 saptamani o sa dau ceva jos? Sau macar o sa se vada vreo diferenta?

Răspuns Câştigător
| DoctorLove a răspuns:

Abdomenele sunt bune ca sa iti intareasca muschii abdominali si sa-i dezvolte. Cele mai bune exercitii pentru slabit (inclusiv dat jos grasimea de pe burta) sunt exercitiile cardio: alergat, mers pe bicicleta (fitness) si combinate cu alte exercitii eficiente si cel mai important, ALIMENTATIA CORECTA (cat mai putine grasimi, dulciuri, carbohidrati).

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce treaba au abdomenele cu datul burtii jos? Pune mana si fa cardio. lasa abdomenele, care sunt cele mai proaste si ineficiente exercitii.

| Madalin_Dulia_1990 a răspuns:

Iti recomand mai putine si in fiecare zi...cam un an.