| Alex_Constantin_1993 a întrebat:

Salut tuturor, vreau și eu un program de sala eficient ( nu conteaza daca e de 3-4-5-6 zile pe săptămână) dar sa fie bun sa simt eu ca se pune masa pe mine, ca începe sa se formeze mușchii, va rog mult răspundeți cât mai mulți, funda

2 răspunsuri:
| Madalina828481 a răspuns:

Luni : Spate-triceps
Marti : umeri-bicep+abdomen
Miercuri : picioare cel putin 40 min
Joi : piept+abdomen
Vinerea poti sa faci doar brate cu super-serii
Pauzele sa fie de jumatate de minut. 4 exercitii cu cate 4 serii la orice grupa musculara

| Alex_Constantin_1993 explică (pentru Madalina828481):

Mulțumesc, dar vreau sa știu și aparatele la care sa fac exercitiile care mi le-ai mentionat tu