| marcelboss a întrebat:

Salut va fi wrestlemania revenge tour de la bucuresti transmisa live la tv? funda!

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Acesta e un house-show din pacate nu va fi transmis la nicio televiziune

| pery a răspuns:

Da va fi azi joi de la miezul noptii

| Alexandra_5339 a răspuns:

Nu va fi transmis live la tv.
Si azi de la miezul noptii o sa fie wrestlemania 27...

| 21ACCESS a răspuns:

Da

| marcelboss explică:

Chiar nu stiu cui sai ofer fundalaughing

| gaby500 a răspuns:

Cu siguranta da

| Jordy_1581 a răspuns:

Din nefericire nu,deoarece este un house-show! Un house-show este un alt tip de show, diferit de cele transmise la televizor:meciurile sunt mai lungi, iar segmentele in de entertainment sau de vorba intre wrestleri in backstage sunt aproape zero!