| VALYsofian a întrebat:

Vreau sa imi iau o cutie de Probolan50.
Vreau sa stiu daca chiar functioneaza. Astept raspuns de la cei care lau folosit. Daca nu stiti nu raspundeti.

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Copilul hai sa te invat ce trebuia sa te invete parintii in clasa a4a: orice rahat care pare prea bun sa fie adevarat, chiar este. nu exista produs natural sa faca minunile pe care zice gunoiul ala ca le face. diferentele aluia dintre cele 3 poze sunt 3 ani de sala, alimentatie si suplimentatie dedicate sau 12 saptamani de steroizi puternici. nu rahat50 care pentru 140 lei pierzi in 20 zile cam 140 lei si ...atat!

| florynmondialul a răspuns:

Ala e cea mai mare teapa posibila! nu te amagi singur cu un asemenea produs minune! de banii aia iti cumperi un concentrat proteic bun si iti ajunge o luna si ai rezultate de 10 ori mai bune decat jaful ala de probolan!