| Cornel234 a întrebat:

Salut vreau sa ma ajutatii cred ca e o intrebare ciudata si nu-mi puteti da un raspund dar incerc.
Deci fac sala de vreo 4 luni dar momentan mam lasat pentru ca mi-e frica ca ma ingras nu fizic facial. Deci io vreau sa fac muschi brate spate tot dar dekate ori am facut sala cand fac un pic de muschi ma ingras in fata si nu imiplace deloc va rog io mult ziceti-mi ce sa fac sa nu mai ma ingras in fata am 17 ani 64 de kg multumesc frumos fundaa happy

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Este cam imposibil sa te ingrasi facial de la sala.Ce alimentatie ai?

1 răspuns:
| Cornel234 explică:

Da alimentatie foarte proastaaa fratioarrr daca si putea sa imi spui la ce ora sa mananc ce sa mananc decate ori in zilele cand fac sala si in zilele cand te odignesti eu fac luni miercuri si vineri 1 ora happy daca poti sa imi dau un raspunss nu stiu cum as putea sa-ti multumesc happy