| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Vreau sa stiu: cum adica te tonifiezi? Adica iti faci forme? sau slabesti din masa musculara? Daca e de slabit atunci nu e bine.
Daca e de facut forme,precum are brock lesnar, atunci ce ar trebui sa fac ca sa ma tonifiez?

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

A te tonifia inesamna a-ti intari muschii, nu sa slabesti masa musulara.ca sa ajungi ca brock lesnar ti-ar trebui un antrenor, sa mergi la sala, dar poti sa incerci si acasa sa faci flotari, sa ridici greutati etc

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru J0B0MAT):

Fac sala, dar mi-e frica sa nu slabesc.dar ce ar trebui sa fac ca sa ma tonifiez?

| J0B0MAT a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Vei arde grasimile, nu iti va scadea masa musculara, va creste. Mananca sanatos, evita sucurile acidulate, fast-food-urile.De asta sunt unele persoane care par slabe dar greutatea lor e destul de mare, tocmai pentru ca au masa musculara mai mare.Continua cu antrenamentul la sala, caci iti garantez ca vei obtine rezultate foarte buune!

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru J0B0MAT):

Da,dar sper sa raman cu un strat de grasime pe muschi,

| J0B0MAT a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Vei ramane cum iti doresti! daca iti doresti ceva cu adevarat si depui efort si nu vei reunta cand dai de greu, cu siguranta vei obtine ceea ce iti propui!