| alinel0808 a întrebat:

Salut, vreau si eu exercitii pentru a scapa de grasimea de pe burta am slabit 12 kg in 2 luni am slabit si a ramas colacei si grasime pe burta as vrea sa scap de ea, as dori niste exercitii, eu am alergat in astea 2 luni si inca mai alerg!

1 răspuns:
| Latcu_Darie_2000 a răspuns:

Sallut Alinel!
Fuga nu te prea ajuta la slabit, mai de graba te ajuta la dezvolatarea musculara la gambe si la picioare.
Pentru a scapa de grasimea de pe burta trebuie sa faci cat mai multe exercitii care solicita asta (abdomene).