| Shukacu a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum procedez la pariuri sportive? ziceti-mi tot ce trebuie sa fac:d si daca pierd ceva daca ma duc si eu.

3 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Nu cred ca ai de pierdut decat banii de pe bilet (2 lei 4 lei...depinde) daca nu sti ce trebuie sa faci intreab-o paia de acolo tongue

| leftside a răspuns:

E foarte simplu, te duci iti cumperi un bilet ( 5 lei cel mai ieftin ), apoi alegi meciul sau meciurile pe care vrei sa pariezi, pariezi 1 x sau 2, te uiti la meciul pe care ai pariat si daca iti iese rezultatulte duci si ridici banii care o sa fie in functie de cota pe care ai avut-o.

| sorinalex a răspuns:

Cati ani ai? Eu zic sa nu te apuci pentru ca apoi nu te mai poti lasa. Oricum daca te apuci incearca sa ai habar pe ce pariezi sa cunosti cat de cat. Pai sigur ca exista riscul de a pierde, odata ce tu mizezi o anumita suma de bani.