| RobyK2 a întrebat:

Salutare.

Am 15 ani [implinesc in vara] si locuiesc in Pantelimon, la 5 minute de Bucuresti, sector 2. Am facut fotbal 3 ani de zile la Sfantul Pantelimon iar apoi am renuntat sa mai merg pentru ca eram obligat sa ma mut acolo cu scoala, ceea ce nu am vrut. Zilele astea dau examenele de admitere la liceu, iar dupa ce scap de ele vreau sa imi reincep activitatea sportiva la un club de fotbal din Bucuresti. Anul nasterii este 1997, mai multe detalii pot oferii pe privat dar nu cred ca este cazul.
Intrebarea este : ce cluburi de fotbal pentru juniori stiti in Bucuresti? Am nevoie de un site sau macar ceva date de contact si cat mai multe detalii posibile.

1 răspuns:
| Alexanderbass a răspuns:

Mult mai importanta este scoala! Sau poate fi altfel daca esti bun si ai talent la footbal du-te la o scoala sportiva happy