| alinsamsonfayr a întrebat:

Am 22 de ani, sunt din Bucuresti si fac sport (fitness) aporape zilnic, as vrea sa ma inscriu la Atletism, aruncarea cu ciocanul in Bucuresti, la un club. Daca puteti sa-mi dati si mie un site (link), adresa, orice. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JokeruRo a răspuns:

Poti cauta foarte usor pe google numele sportului mai exact si mai adaugi la final un club si pe urma orasul in care cauti. Daca nu iti da absolut nici un rezultat legat de asta inseamna ca nu exista asa ceva sau cei ce au clubul nu au si un site!
Fundita?