| Florrinn a întrebat:

Salutare, am și eu nevoie de niște păreri de la cunoscători dacă se poate.Am 21 de ani 70 kg fac sala de 2 luni, am luat proteine Pro Complex și as vrea sa trec la un Mass Gainer. Care credeți ca e mai bun la rezultate? Ms

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Depinde de alimentatia ta.

Daca ai destui carbohidrati in alimentatie, nu are rost sa treci pe weight gainer ( mass gainer este un weight gainer ), mai bine ramai la proteine concentrate sau creatina.

MEREU alegi suplimentele in functie de alimentatie, vezi ce lipseste si SUPLIMENTEZI ( asta e rolul lor, nu sa faci tu muschi peste noapte ).

| Andrey0070 a răspuns:

Eu am avut rezultate foarte bune cu Size Max (Mex), are raport foarte bun proteine-carbo si doza e mai mica decat la cele 2. acuma, depinde ce ai tu nevoie.