| Podar_Alin_1998 a întrebat:

Salutare. As vrea sa va intreb ceva. Am o bicicleta First Bike de vreo 6 ani. Am avut o problema cu frana din spate si cu schimbatorul si as vrea sa schimb si sufa. Ea e imbracata cu camasa din loc in loc, presupun ca stiti, sunt portiuni unde camasa e prinsa in niste coliere de metal si sufa se vede. Unde pot gasi sufa asa bucatele mici sau unde pot gasi acele mici capete de inox care sunt in capetele camasii?

Răspuns Câştigător
| GabyBrd a răspuns:

Salutare. Acele camasi si capete le gasesti la orice magazin de specialitate.
Poti sa te uiti si aici, au ceea ce cauti tu:
http://www.eurobike.ro/Piese-biciclete/Cabluri-si-camasi/Capat-camasa-frana