| Robbe a întrebat:

Salutare, as vrea si eu daca se poate sa-mi spuneti un supliment pentru culturisti. Vreau un supliment sa contina proteine, carbohidrati, vitamine(unele care ajuta la cresterea muschilor) elemente minerale, la fel care ajuta la cresterea muschilor.

As vrea un produs care da rezultate si care tine multa vreme.
Si inca o intrebare, ce este mai important weightgainerul sau aminoacizii pentru dezvoltarea masei musculare?

1 răspuns:
| Dkgray a răspuns:

N-ai vrea sa stai pe canapea la tv si sa cresti in masa musculara? Ti-as recomanda sa te documentezi temeinic ca esti la pamant cu informatia; surse gasesti destule de la site-uri, la reviste, antrenori etc.