| Fabio_Fabio_1992 a întrebat:

Baietilor, ziceti-mi, sala de fitness va mentine bine la corp/fata? Are vreun efect daca faceti sala? Eu sunt slab la corp, nu am muschi, ceva grasime. La fata sunt mai ok. Dar nu prea am succes la fete. Cu ce va ajuta sala? Spuneti despre asta. Nu sunt nici frumos. Am defecte. Nu sunt de preferat pentru fete. Naspa.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Culturism de ala ai nevoie, lasa fetele nu mergi la sala ca sa ai fete, scopul mersuli la sala este propia sanatate si dezvoltare, masa musculara transforma corpul in unul frumos si sanatos

faza cu fetele tine de aspectul fizic, inaltimea conteaza mult si fata simetrica etc

| lBroken69 a răspuns:

In primul rand o sa ai o sanatate mult mai buna.Vei prinde mai multa forta, vei arata mai bine si de aici iti va spori si increderea in sine.Eu zic ca daca poti sa faci asta, nu ai avea de ce sa o refuzi happy

| Paul1324 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine. daca esti slabanog poti sa-ti crsti muschi la sala, iar fata ti-o faci mai frumoasa decat este daca faci abdomene pana in punctul in care ai impresia ca sa ridici capul este foarte greu.