| Tasnadi_Zsolt_1997 a întrebat:

Salutare.Care creatina considerati de top?
Precizez ca fac sala de 3 ani si am habar in domeniu.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Six star elite creatine x3.

4 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Oh, un expert happy. Ce zici de formexplode, am auzit de el si chiar in momentul acesta citesc numai lucruri bune despre. Vreau sa-l fac cadou unei persoane dragi si nu stiu cat de bun este...

Răspuns utilizator avertizat
| Tasnadi_Zsolt_1997 explică:

Pentru ca pana acum am consumat 2 creatine: Dymatize si creactor. Dymatize ii mult mai ieftin si ii mai bun.
Si de aceea intreb care creatina considerati de top.
Unii poate au consumat: ON Micronised Creatine Powder, Arnold Iron Cr3, Beast Creature, MusclePharm.Si poate alea sunt mai bune.
Cum vrei sa stiu eu care ii mai bun.Ar trebui sa le incerci pe toate ca sa iti dai seama.

Răspuns utilizator avertizat