| nicolai597 a întrebat:

Salutare prieteni! am nevoie de ajutoru vostru! am o problema! m-am antrenat mult timp! si mi-am facut un abdomen Frumos : ) ( baiat ) dar am o problema : pieptul nu e chiar dezvoltat bine )) este un pic dar vreau sal mai dezvolt! spuneti-mi ceva exercitii, de dorit video : )! Ms anticipat! fundita celui cu mai multe exercitii happy

7 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Uita-te aici ai niste exercitii pentru pectorali http://www.getfit.ro/tag-uri/piept

Răspuns utilizator avertizat
| Chiti a răspuns:

Flotari cu mainele departate cat mai mult

| annaliana a răspuns:

Impins din culcat pe banca orizontal si/sau la 45 grade, cu bara, si poti adauga fluturari cu gantere.Acestea sunt 2 exercitii de baza pentru dezvoltarea masei musculare a pectoralului.

| razvan7x_2096 a răspuns:

Pai si eu am abdomen bun

fa sala si incearca mult sa iti folosesti pieptul

fugi pe banda aceia dar cu pieptul in fata