| AnonimTpuUser a întrebat:

Salutare. Stiti cumva vreun antrenor personal bun care ma poate ajuta sa slabesc grasime si sa pun masa musculara? Cu sfaturi si cu regim facut de el si exercitiile la sala lafel. Daca stiti pe cnv care face asta platit, va rog sa ma anuntati. Multumesc mult. P.S. Stiu că AngelFitnesss face asta dar vreau sa stiu daca mai este si alt cineva.

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

In Romania sunt foarte multi oameni care se ocupa cu asta. Cu ce te-ar ajuta daca ti-as recomanda eu un baiat din Mangalia? Cauta pe la salile de fitness din orasul tau, majoritatea instructorilor ar trebui sa aiba cunostinte care sa te poata ajuta.