| andreiush25 a întrebat:

Salutare TPU

am gasit acest video http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM....si dupa 12 minute nu mai pot ridica nici o sticla de suc oO....si fac flotari de 9 luni

Dar nu imi simt pieptul deloc solicitat...adica acest video este pentru lucrat pieptul dar eu nu mai imi simt mainile.\

O alta intrebare ar fi: flotarile lucreaza si bicepsul? si ce alti muschi mai dezvolta?:D

Iar un program pentru abdomene stie cineva?

Multumesc! dau funda!

2 răspunsuri:
| PoeTuL05 a răspuns:

Flotarile intre scaune si flotarile cu priza larga sunt cele mai bune pentru piept. Experimentat, probat si cu rezultat.Cat despre abdomene, incearca tot de la ei de pe canal programul de abdomen si le iei de la level 1 pana la 3 ca dupa aia nu mai au rost celelalte 2. Dupa ce le faci pe cele 3 treci la spartan abs pack.Bafta.

| pichangaful a răspuns:

Flotarile solicita pieptul, tricepsul si umerii (in nici un caz bicepsul)
pentru abs eu fac : http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY